Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde kolay taşınabilir bir duruma gelmektedir.

kuruluş tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır bir duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığından dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 metre ile 12 mt. arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.