Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekici bildiri araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile insanların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın arasında pratik taşınabilir bir duruma gelmektedir.

kuruluş tüm ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 mt. arasında hazırlanan yer balonu için kalın ve birinci sınıf materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile insanların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği deneme ile bildirme sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.