Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü hemen sipariş ederek, kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde basit taşınabilir bir duruma gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 mt. ile 12 m. içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu hakkında, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.