Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve büyüklüğe karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en ilgi çekimli bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden bir tanesi de doğru ve etkili bir reklam yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde pratik taşınabilir bir hale gelmektedir.

kuruluş bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında dahi rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır duruma getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 mt. arasında hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile insanların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile bildiri sektöründeki ihtiyaçlara müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan ürünlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konuda, Sönmez inflatables şekilde sizlere sunduğumuz çözümlerden birisi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.